Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Synastry – zimní slunovrat 21.12.2022 22,48 Praha

a její vliv na Českou republiku 18.10.1918

 

Měsíc 9° Střelce ve třetím domě konjunkce Mars MU v horoskopu republiky opozice Mars 12°Blíženců v 9. domě konjunkce JMU v horoskopu republiky

Bolest a láska jsou emoce, které nás transformují, potřebujeme projít vnitřní proměnou. V každé sociální situaci je třeba pomáhat méně vyvinutým bytostem v jejich řešení problémů, které vyžaduje společnost. Pomáhá nám velká spirituální síla našich ochránců, předků, velikánů českého národa. Jejich pomoc cítíme a můžeme na ní stavět.  K jejich pomoci se vždy vracíme v časech krizí. 

Potřebujeme se samozřejmě očistit od negací, bolestných vzpomínek z minulosti, nalézt v sobě novou sílu a radost, abychom se stali sami sebou. Učíme se telepatické komunikaci skrze společnou mysl lidstva. Z počátku to přináší zmatky, selhání, iluze, sebeklamy, ale má to i své přednosti. Učíme se.    

 

Slunce na 1°Kozoroha v sedmém domě kv. Jupiter Neptun – autoritu získáme konáním a uskutečňováním správných vizí, zodpovědností, odvahou.  Vynořují se nové formy a potencionality vědomí. Člověk je silný. Vyrážíme ke Slunci, ale ještě je potřeba ze sebe setřást zbytky minulosti.

 

Merkur kon. Venuše sextil Chiron – minulé vědomosti nefungují, je třeba se od nich oprostit – kultivace ega. Harmonizovat dávání a braní, důležitá je spolupráce, intuice, zhmotňování snů o budoucím růstu

 

Pluto – jsme zahlceni spoustou inspirujících možností

 

Lilit ve znamení Raka a druhém domě opozice Merkur Venuše Pluto ve znamení Kozoroha a 8. domě – planety jsou aktivní na ose naše rodinné finance a cizí. Nabízí se zde několik možností, je třeba si vybrat. Intuitivní zvažování alternativ. Na prahu nového cyklu jsou nám vnitřně prezentovány nové alternativy. Okamžik rozhodnutí, intuice nám pomáhá si vybrat tu správnou ze dvou cest.

 

 

 

 

Autor: Jana Muroňová