Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Zimní slunovrat 21.12.2022 22,48 Praha

 platí do jarní rovnodennosti 20.3.2023 22,24 Praha

 

Soubor planet tvoří misku v západní polokouli – podřízenost, spolupráce

 

Nejvíce nás ovlivňují krajní planety misky  - Mars opozice Měsíc 

 

Mars v Blížencích v konjunkci s MC  - potřebujeme se zbavit minulosti, úplně se očistit od fanatismu, předsudků, strachů, agresivity. Je to výzva k totální likvidaci minulosti. Potřebujeme se naučit nově komunikovat. Napojit se na společnou mysl a najít tam své místo. Je to nová technika komunikace, která přináší z počátku ještě  zmatky. 

 

Měsíc ve Střelci v konjunkci s IC – Bolest a láska jsou emoce, které přináší vnitřní změnu. Dostává se nám pomoci od našich předků. Navracíme se zpět ke spiritualitě, k hluboké minulosti, která se nám odkrývá. Je třeba být pokorný, čistý v myšlenkách, soucitný, dobrý, čestný, upřímný, trpělivý. V sociální sféře vyspělejší duše budou pomáhat méně vyspělým.

 

Konfigurace  tvoří  obálku – Mars v konjunkci s MC sextil Chiron v Beranu trigon Měsíc v konjunkci s IC sextil na bod štěstí. - Žádá se zlepšení komunikace, hledání své identity, to je nalezení své duše, nalezení sama sebe, nalezení svého místa ve společnosti, kdo jsem a odkud pocházím. Dále se žádá pomoc vyspělejších jedinců mladším a potřeba návratu ke staré moudrosti.

 

Grand trigon – ascendent trigon Uran MU trigon Venuše Merkur trigon ascendent – tvořivá představivost. Je třeba se oprostit od starých zkušeností, pečovat a kultivovat své myšlenky. Na co myslím a co si představuji, to se okamžitě plní. Tlak destruktivních sil nás ničí. Je třeba zajistit úplné zdraví, rozvoj skupinového vědění, naučit se dávat a brát.

 

Slunce kvadratura Jupiter, Neptun – vláda žádá moc nad ostatními, vynořují se však nové formy, které je třeba ještě očistit od minulosti. Neptun dává buď příslib velkého pokroku, nebo velké zmařené šance.

 

Pluto opozice Lilit – velmi mnoho možností, zahlcení, proti intuitivnímu zvažování alternativ.

 

Saturn kvadratura Uran – Je třeba se otevřít novým možnostem, jinak pocit opuštěnosti. 

 

 

Autor: Jana Muroňová