Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Rovnodennost podzimní 23.09.2023 8,50 Praha

 

Planety jsou uspořádány do tvaru houpačky – planety nad obzorem se projevují na veřejnosti, ukazují na potřebu realizovat se ve vnějším světě. Je potřeba zajistit obživu, postarat se o své nejbližší, chránit se před agresivními sociálními elementy. Žádá se schopnost proměnit tlaky a konflikty života na novou perspektivu.

Planety pod obzorem kladou důraz na vnitřní, soukromý život. Důležitý je odpočinek, meditace, vizualizovat si svúj život, relaxovat, radovat se, udržovat společenský život, bavit se. Je nutné tyto dvě oblasti propojit.

Obálka – Mu sextil Venuše trigon Chiron MU sextil Saturn trigon JMU Mars

Připustit změnu postoje, přehodnotit změněné situace, získat nadhled.

 Grand trigon – Slunce trigon UranJupiter, sextil Neptun, sextil Pluto, trigon Slunce – Prožíváme krásu, cítíme lásku ke všemu a ke věm, přestože můžeme být fyzicky omezení. Můžeme být zahlceni spoustou inspirujících možností.

Trigon – Merkur, trigon Měsíc, trigon Jupiter – pokud přijdou krize, je třeba se jim umět postavit, prokázat odvahu a charakter. Vidět a nalézt v různých kulturách trvalé hodnoty. Chaos si žádá silného vůdce, který zvládne situaci

Tkv. Mars opozice Chiron kvadratura Měsíc – ve společnosti může nastat chaos. Přerušení konstruktivního vztahu mezi jedincem a společností. Je potřeba naučit se využívat imaginace, což by mohlo přinést dostatečný nadhled a schopnost odhalit trvalé hodnoty i v jiných kulturách.

Osa Mu kv. Pluto – žádá se vnitřní přehodnocení a využití schopnosti proměnit konflikty. Dostaneme tak novou perspektivu, dostaneme svobodu a mír. Jsme zahlceni spoustou inspirujících schopností