Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Slunovrat letní 21.6.2023, 16,58 Praha

 

Planety na západní polokouli – znamenají závislost

Mars Venuše Lilit Měsíc v 9. domě  - Tato konjunkce je velmi silná, učí nás, co je nejdůležitější. Planeta Mars a Lilit zdůrazňují jako nejdůležitější význam odpočinu, relaxace, uvolnění. Venuše a Měsíc povzbuzují ženskou intuici, povzbuzují nás k tvorbě vizí, k využití těch nejduchovnějších energií, ke vzniku nových a krásných forem, které se mohou uskutečnit. Venuše je bude zviditelňovat a ve znamení Lva dramaticky prezentovat jako ideál.   

Grand trigon – Mars Venuše Lilit Měsíc v 9. domě, trigon Chiron,trigon bod štěstí sextil Merkur a Venuše  - stará moudrost zjevuje tradiční moudrost a pomáhá pochopit, že život se vyvíjí v cyklech, že každý vývoj prochází také krizí a přináší bolest a utrpení. Bolest a utrpení překonáváme láskou a soucitem. Dramatickou prezentací ideálů, vzniknou nové a krásné formy. Představivost, předstírání, napodobování, i to je forma učení se.

Trigon – JMU trigon Slunce trigon Saturn – trigony harmonizují a zklidňují naše bolestné vzpomínky na minulost, které jsme se museli vzdát. Přišla změna, ze které už není návratu. Je nutné podílet se na službě, být zodpovědný a oddaný novým vizím. Starý svět mizí, nový povstává. Oddanost nutí ke konání.

Grand kvadratura – Pluto kv. JMU kv. Měsíc Lilit Venuše Mars kv. Jupiter MU kv. Pluto – grand kvadratura přináší napětí, vyvolává bolestné vzpomínky na minulost, které jsme se museli vzdát. Důležitý je odpočinek, důležité bude překonávání krizí soucitem. Vláda, moc výkonná, rozhodne o klíčových situacích.

 

Autor Jana Muroňová