Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Synastry jarní rovnodennost 23.3.2023 22,24 Praha

  a její vliv na Českou republiku 18.10.1918

 

Saturn Měsíc a Neptun jsou v Rybách – Saturn tvoří opozici na Saturn v kon. S Měsícem republiky. Skrze různá omezení obyčejných lidí může vláda upevnit svoji moc. Je třeba se chránit před agresí. Sociální nestabilita přinese novou chuť podnikat, vynořují se nové originální možnosti, které podpoří duchovní vzestup.   

Slunce, Merkur, Chiron a Jupiter v Beranu– je důležité projektovat si celistvost. To je propojovat a pročišťovat všechny energie, vynořují se nové formy. Mnozí budou chtít ulpívat ve starém systému, nemohou pochopit změny. Očekává je důstojné stažení se do sebe – liška a kyselé hrozny.

MU kon. Venuše opozice Slunce trigon Saturn – rozpor – bolestná prázdnota, sociální nestabilita, je potřeba se zbavit nánosů minulosti a najít novou kvalitu bytí. Důležitá bude tvořivost, změna finančního systému, posilování individuality. Možné změny v parlamentu.

Pluto ve Vodnáři kv. Venuše – bolestná prázdnota, sociální nestabilita, je potřeba se zbavit nánosů minulosti a najít novou kvalitu bytí, Pluto přináší nové vize. Konkretizace. Je třeba se chránit před agresí.

 

Autor: Jana Muroňová