Přednáška o Tarotové numerologii v K-Triu 19.2.2022

Milí přátelé.

V sobotu 19.2.2022 s tarotovou kartou Slunce (19. = účastenství) s číslem dne 9/18 jsme opět zahájili naše setkání v K-TRIU s úžasnou dámou Mgr. Marií Janšovou, která k objasnění životního vývoje využívá znalostí energetických vlivů propojením numerologie a tarotovými archetypy velké arkány, čínské kosmologie , I-ťingu a genových klíčů, jako nalezení smyslu života.

Její úhel pohledu byl nesmírně přínosný, neboť se vymykal konvenčním tezím. Celá přednáška se nesla v duchu porozumění, pohody, laskavosti k sobě, mít se rád, mít sebehodnotu. Pochopení především sebe ve vztahu k číslům, které se točí v cyklech stejně jako náš život a život celého vesmíru.

Paní Janšová řekla ještě jednu důležitou poznámku: „V každém vztahu se učíme být sami sebou.“

 

Pomocí astrologie, numerologie, genových klíčů a dalších nauk, můžete znovu najít sebe, lépe zvládat životní zátěže a žít mnohem vědomější život, pokud si to vyberete.

 

Přikládám odkaz na stránky Dana Millmana, kde si zjistíte vaše osudové číslo a klíč k vaší životní cestě. Odkaz čerpám z jeho knihy Čtyři pilíře smyslu života, kterou mohu jen doporučit. Další knihy: Čísla života (numerologie), Cesta pokojného bojovníka atd.

 Kalkulačka životního účelu - Cesta mírumilovného válečníka (peacefulwarrior.com)

 

Zájemce o numerologii pozývám na setkání numerologů, které se koná 4x do roka v hotelu Maria (pod recepcí), Přívozská 23, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz. Nejbližší termín je ve středu 23.3.2022 16-19h.

 

Víkend na Morávce 1.4. – 3.4. - Genové klíče = VHLED do našich podvědomých programů zakódovaných v GENOVÝCH KLÍČÍCH. Máte-li zájem, prosím napište nám na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a my vám předáme podrobnosti a kontakt na paní Janšovou.  

 

 19.2.2022 = 1+9+2+2+2+2 = 18 = 1+8 = 9  =»  9/18

Děti narozené v tento den mají přirozenou pokoru vůči Zdroji, ví, že jsou napojené na Vesmírné vedení, odkud si budou automaticky stahovat veškeré informace. Vy, jež nevíte, vězte, že je to ten nejlepší internet, který můžete mít a vždy vám pošle tu správnou myšlenku (nápad, zprávu) v pravou chvíli a pak nezbývá než konat a ideu uskutečnit.

 

Velice děkuji paní Janšové, za její krásnou přednášku a všem, kteří přišli, neboť vidíme, že to má smysl a můžeme vám přinášet i jiné formy vědění a nazírání na veškeré bytí jako celku.

 

Se srdečným pozdravem

Daniela Lazarová

předsedkyně společnosti