Zpráva ze setkání 18.01.2020

Bylo to naše první setkání v roce 2020 a všichni jsme si popřáli zdraví, spokojenost a ať se dílo daří, radost do příštích setkání. Přišlo nás devět.

Protože téma bylo volné, byla možnost libovolného rozboru horoskopu podle zájmu. Zamysleli jsme se nad výjimečným planetárním seskupením z 12.1.2020, kdy byly v přesné konjunkci planety Saturn, Pluto, Slunce, Merkur a jižní měsíční uzel v Kozorohu, a ještě v Kozorohu také Jupiter.

Jaké energie nám tato situace přinese? Kde můžeme očekávat změny, transformace, ukončení a znovuzrození, probuzení či omezení? Co přináší konfigurace lunární vědro?

Dále jsme rozebírali horoskopy prince Harryho a manželky Meghan, kteří již nebudou královské výsosti, o což sami požádali. Podrobný materiál měla velmi zajímavě připravený astroložka Libuše Koloničná.

Kudaibergen Dimash je Kazašský zpěvák obdařený výjimečným hlasovým rozsahem. Poslechli jsme si ukázku z jeho vystoupení a rozebrali jeho horoskop zrození i nástin umělecké kariéry.

V přátelské debatě jsme naše setkání ukončili a rozešli se s pozváním na příští schůzku 15.2.2020 na volné téma z alternativní medicíny.

Jste všichni zájemci srdečně zváni.

Zapsala Jana Muroňová